Kdo jsme?

Jsme součástí Jihomoravského kraje a úspěšní žadatelé o podporu v národních i evropských projektech, díky čemuž můžeme poskytnout služby všem našim klientům ZDARMA. Naše aktivity jsou ale otevřené i široké veřejnosti

Snažíme se na sobě neustále pracovat a přizpůsobovat své služby tomu, co je opravdu potřeba. Nebojíme se proto ptát na váš názor.

Díky tomu jsme v Brně již 11 let a každoročně realizujeme projekty na podporu úspěšné integrace.

Jelikož bychom vše nezvládli sami, máme mezi sebou skvělé a schopné odborníky s bohatou praxí, partnerské organizace a spolupracující odborníky, kteří vám poskytují kvalitní podporu na cestě k začlenění do české společnosti.   

Od roku 2009 prošlo naším Centrem na tisíce cizinců, kteří se přišli učit českému jazyku nebo využili naše poradenské služby a vzdělávací kurzy. Mnozí z nich se k nám pravidelně vracejí, za což jsme jim vděční.

Rádi pořádáme multikulturní akce, odborné semináře i přednášky, které nás společně rozvíjejí a umožňují nám se seznámit nejen s dalšími lidmi, ale i jazyky, kulturou a pohledem na věc.

 Lidskost, partnerství a profesionalita jsou slova, která nás definují. Integrace pojem, který nás spojuje.

Jsme Centrum pro cizince JMK!

Jsme součástí sítě Integračních center, která působí v každém kraji České republiky. Pokud nejste z Jihomoravského kraje, můžete využít služeb našich partnerských Center.

Zjistěte, jaké z Center je Vám nejblíže: Centra