Pro instituce

Jedním z cílů našeho Centra je zprostředkování dialogu mezi cizinci a obyvateli Jihomoravského kraje. Chceme pomoci migrantům s jejich začleněním do české společnosti a přispět k vzájemnému porozumění. 

Úspěšnost tohoto procesu je výrazně zvyšována navazováním a udržováním aktivní spolupráce nejen s veřejností, ale také institucemi. Jsme v kontaktu s okolními městy, úřady, odbory, školami, ale i dalšími subjekty na území Jihomoravského kraje. Aktivně tedy hledáme, kde by naše spolupráce mohla v rámci kraje pomoct ve zkvalitňování integrace.

Pokud byste s námi také rádi spolupracovali, neváhejte nám napsat na cizincijmk@jmk.cz. Ozveme se vám nazpět a probereme všechny možnosti.

Pokud máte zájem o zasílání aktualit z našeho Centra, nezapomeňte se přihlásit do odběru našeho Newsletteru.

STĚHOVÁNÍ!

Během prosince se část našich služeb stěhuje na novou adresu.

Centrum pro cizince JMK bude uzavřeno pro osobní návštěvu klientů od 15.12. do 19.12. včetně. Pokud budete v těchto dnech potřebovat kontaktovat naše infocentrum, můžete napsat na email cizincijmk@jmk.cz nebo zavolat na telefonní číslo +420 734 510 213.

Adaptačně-integrační kurzy 16.12. proběhnou ještě na původním místě beze změny.

Pokud by došlo k posunutí vašeho kurzu českého jazyka, dostanete informaci od vašeho lektora.

Právní a sociální poradenství neprobíhá od 15.12.2022 do 16.1.2023 v kancelářích na ulici Mezírka 1, ale v kancelářích našich partnerů OPU a Diecézní Charita Brno. O místě konání konzultace vás budeme informovat při objednání.

Od 20.12. bude naše infocentrum otevřeno na nové adrese Kounicova 13. Cesta vám zabere jen o 3 minuty navíc.

mapa