Akce ve Vidě s programem pro děti

Zveme Vás na návštěvu Vidy spojenou s výukovým programem „Putování s velrybou“.

 

Děti se při „Putování s velrybou“ se ponoří pod hladinu a budou objevovat svět obývaný neuvěřitelnými tvory – velrybami. Na vlastní kůži poznají, jak je velryba velká, zkusí ji nakrmit a budou si hrát s vodou. Interaktivní program je pro děti ve věku 5 až 8 let a bude veden dvojjazyčně (česky a anglicky). Více informací s fotkami z programu najdete ZDE.

Výukový program začne v 15:30 a bude do 16:45.

 

Ostatní účastníci si můžete užít prostor expozice v science centru, kde je na vás čeká 180 interaktivních exponátů, díky kterým můžete objevovat, jak funguje svět kolem nás. Unikátní stálá expozice je rozdělena do šesti tematických celků: Planeta, Civilizace, Člověk, Mikrosvět, Dětské science centrum pro děti od 2 do 6 let a Venkovní expozice. Více informací najdete na stránkách Vidy.

Prostor expozice si mohou účastníci užít od 15:00 do 18:00.

 

Na akci je nutná rezervace. Prosím registrujte všechny své členy rodiny, kteří se akce zúčastní s výjimkou dětí do 3 let v níže uvedeném formuláři.

 

Akce je hrazena z projektu „Provoz Centra pro cizince JMK“, reg. číslo AMIF/20/02, který je financovaný Evropskou unií v rámci Národního programu Azylového, migračního a integračního fondu a Ministerstva vnitra ČR.

     

Registrace

Registrace probíhá od 18. 6. 2020 12:00

Vyplňte formulář latinkou.

Vyberte prosím v seznamu některou položku. Úroveň lze rozbalit až při spuštění registrace.


STĚHOVÁNÍ!

Během prosince se část našich služeb stěhuje na novou adresu.

Centrum pro cizince JMK bude uzavřeno pro osobní návštěvu klientů od 15.12. do 19.12. včetně. Pokud budete v těchto dnech potřebovat kontaktovat naše infocentrum, můžete napsat na email cizincijmk@jmk.cz nebo zavolat na telefonní číslo +420 734 510 213.

Adaptačně-integrační kurzy 16.12. proběhnou ještě na původním místě beze změny.

Pokud by došlo k posunutí vašeho kurzu českého jazyka, dostanete informaci od vašeho lektora.

Právní a sociální poradenství neprobíhá od 15.12.2022 do 16.1.2023 v kancelářích na ulici Mezírka 1, ale v kancelářích našich partnerů OPU a Diecézní Charita Brno. O místě konání konzultace vás budeme informovat při objednání.

Od 20.12. bude naše infocentrum otevřeno na nové adrese Kounicova 13. Cesta vám zabere jen o 3 minuty navíc.

mapa