Kurz

26/6/2020

Sdílet článek

Akce ve Vidě s programem pro děti

Zveme Vás na návštěvu Vidy spojenou s výukovým programem “Putování s velrybou”.

 

Děti se při “Putování s velrybou” se ponoří pod hladinu a budou objevovat svět obývaný neuvěřitelnými tvory – velrybami. Na vlastní kůži poznají, jak je velryba velká, zkusí ji nakrmit a budou si hrát s vodou. Interaktivní program je pro děti ve věku 5 až 8 let a bude veden dvojjazyčně (česky a anglicky). Více informací s fotkami z programu najdete ZDE.

Výukový program začne v 15:30 a bude do 16:45.

 

Ostatní účastníci si můžete užít prostor expozice v science centru, kde je na vás čeká 180 interaktivních exponátů, díky kterým můžete objevovat, jak funguje svět kolem nás. Unikátní stálá expozice je rozdělena do šesti tematických celků: Planeta, Civilizace, Člověk, Mikrosvět, Dětské science centrum pro děti od 2 do 6 let a Venkovní expozice. Více informací najdete na stránkách Vidy.

Prostor expozice si mohou účastníci užít od 15:00 do 18:00.

 

Na akci je nutná rezervace. Prosím registrujte všechny své členy rodiny, kteří se akce zúčastní s výjimkou dětí do 3 let v níže uvedeném formuláři.

 

Akce je hrazena z projektu „Provoz Centra pro cizince JMK“, reg. číslo AMIF/20/02, který je financovaný Evropskou unií v rámci Národního programu Azylového, migračního a integračního fondu a Ministerstva vnitra ČR.

     

Registrace probíhá od 18. 6. 2020 12:00

Registrace

Vyplňte formulář latinkou.

Vyberte prosím v seznamu některou položku. Úroveň lze rozbalit až při spuštění registrace.