Velikonoční poklady – Pohádková trasa

věk 3-99 let
místo okolí hradu Veveří
termín
29.3.2021 8:00 – 05.4.2021 20:00 

Velikonoce jsou hlavním křesťanským svátkem, velmi významným židovským svátkem a důležitým pohanským svátkem. Je to tajemné období plné kouzel, kdy se otevírají skály a vydávají své poklady, ale jen těm, kteří jsou jich hodni.

Vydejte se do probouzející přírody, po stopách pověstí a pradávných tradic. Zkuste své štěstí, třeba právě vám odhalí země ten nejdražší ze všech pokladů.

Úkolová a šifrovací stezka motivovaná pověstmi o velikonočních pokladech a tradicích, vás provede blízkým okolím hradu Veveří. V českém jazyce bude připravena verze ve dvou variantách, pohádková, pro předškolní děti, dobrodružná, šifrovací pro školáky. V angličtině a ruštině je dostupná pouze pohádková verze pro děti.

Na akci je nutné se přihlásit. Po registraci do projektu vám zašleme v termínu 29.3.-3.4. brožuru, která bude obsahovat návod ke hře, zajímavé informace o velikonočním období, pracovní listy pro děti, nápady na tvoření a recepty. Za rodinu stačí jeden přihlášený, pokud se ale chystáte vydat s přáteli, registrujte se prosím všichni. 

Start je u parkoviště pod hradem.

Registrace

Registrace probíhá od 8. 3. 2021. 00:00

Akce je plně obsazena, můžete se zaregistrovat pouze jako náhradník.

STĚHOVÁNÍ!

Během prosince se část našich služeb stěhuje na novou adresu.

Centrum pro cizince JMK bude uzavřeno pro osobní návštěvu klientů od 15.12. do 19.12. včetně. Pokud budete v těchto dnech potřebovat kontaktovat naše infocentrum, můžete napsat na email cizincijmk@jmk.cz nebo zavolat na telefonní číslo +420 734 510 213.

Adaptačně-integrační kurzy 16.12. proběhnou ještě na původním místě beze změny.

Pokud by došlo k posunutí vašeho kurzu českého jazyka, dostanete informaci od vašeho lektora.

Právní a sociální poradenství neprobíhá od 15.12.2022 do 16.1.2023 v kancelářích na ulici Mezírka 1, ale v kancelářích našich partnerů OPU a Diecézní Charita Brno. O místě konání konzultace vás budeme informovat při objednání.

Od 20.12. bude naše infocentrum otevřeno na nové adrese Kounicova 13. Cesta vám zabere jen o 3 minuty navíc.

mapa