Akce

29/3/2021

Sdílet článek

Velikonoční poklady – Pohádková trasa

věk 3-99 let
místo okolí hradu Veveří
termín
29.3.2021 8:00 – 05.4.2021 20:00 

Velikonoce jsou hlavním křesťanským svátkem, velmi významným židovským svátkem a důležitým pohanským svátkem. Je to tajemné období plné kouzel, kdy se otevírají skály a vydávají své poklady, ale jen těm, kteří jsou jich hodni.

Vydejte se do probouzející přírody, po stopách pověstí a pradávných tradic. Zkuste své štěstí, třeba právě vám odhalí země ten nejdražší ze všech pokladů.

Úkolová a šifrovací stezka motivovaná pověstmi o velikonočních pokladech a tradicích, vás provede blízkým okolím hradu Veveří. V českém jazyce bude připravena verze ve dvou variantách, pohádková, pro předškolní děti, dobrodružná, šifrovací pro školáky. V angličtině a ruštině je dostupná pouze pohádková verze pro děti.

Na akci je nutné se přihlásit. Po registraci do projektu vám zašleme v termínu 29.3.-3.4. brožuru, která bude obsahovat návod ke hře, zajímavé informace o velikonočním období, pracovní listy pro děti, nápady na tvoření a recepty. Za rodinu stačí jeden přihlášený, pokud se ale chystáte vydat s přáteli, registrujte se prosím všichni. 

Start je u parkoviště pod hradem.

Registrace probíhá od 8. 3. 2021 0:00

Registrace

Vyplňte formulář latinkou.