Akce

Sdílet článek

Pojďme se setkat prostřednictvím “Kamínků”

 

 

Čím malovat na kamínek?

  • Ideální jsou akrylové fixy, barvy. Po namalování je nutné kamínek přelakovat ve dvou vrstvách, aby obrázek vydržel venkovní podmínky. Pokud bys chtěl, můžeš si přijít namalovat kamínek k nám do Centra pro cizince. Od 1. února máme pro tebe připravené akrylové fixy a lak. Vzhledem k protiepidemiologickému opatřením, je třeba svou návštěvu nahlásit dopředu na telefonním čísle 541 658 333. Dbáme na tvé bezpečí.

Kam umístit kamínek?

  • Při ukládání kamínku myslete na bezpečnost nálezce a i na to, aby se při sbírání kamínků neponičila příroda či kulturní památky.

Co na kamínek nepatří?

  • Vulgární, násilná, sexuální, politická, náboženská a protizákonná tématika. Na kamínky nic nelepte … flitry, třpytky, očka, jiné ozdoby, kamínky neobalujte a nedávejte do sáčků.

Pravidla 

Každý měsíc bude jedna úspěšná kamínková cesta odměněna. Úspěšnou kamínkovou cestou se myslí, když nálezce kamínku s panáčkem Centra pro cizince JMK, vyfotí kamínek z obou stran, fotky bude sdíle na fb Kamínky (www.fb.com/groups/kaminky) a zároveň do příspěvku napíše PSČ uvedené na kamínku bez mezer, #cizincijmk a svůj správny tip, odkud jeho tvůrce pochází. Pomoci mu k tomu má obrázek namalovaný na kamínku.

Příklad:

FB příspěvek: 60200, #cizincijmk, Česká republika

Každý měsíc označíme úspěšnou kamínkovou cestu číslem. Pokud jich bude v daném měsíci více pomocí počítačového generátoru vylosujeme jednu výherní. Tvůrce a nálezce dostane malý dárek od Centra pro cizince. Losování budeme zveřejňovat na fb profilu Centra pro cizince JMK vždy první pracovní den v měsíci.

Zapojením do soutěže výherce souhlasí se zveřejněním svého jména v případě výhry na fanpage a ve skupinách organizátorů. Po zveřejnění musí výherci kontaktovat organizátora Centra pro cizince JMK pomocí soukromé zprávy na fb stránky Centra pro cizince JMK.

Propagační akce není žádným způsobem sponzorována, podporována či spravována společností Facebook ani s ní spojena.

Tímto prohlašujeme, že FB nemá žádné závazky vůči soutěžícím a výhercům.

 

Akce je hrazena z projektu “Spolu v našem kraji” (AMIF/22/04) je financován Evropskou unií v rámci Národního programu Azylového, migračního a integračního fondu a Ministerstva vnitra České republiky.