Jsem cizinec

Jsme tu pro vás od prvního dne vašeho příjezdu!

Naleznete zde proto naši nabídku služeb odborného poradenství, kurzů českého jazyka, adaptačně integračních kurzů, tematicky založených odborných kurzů, ale i odkazy na samostudium a užitečné odkazy na aktuality, kterými se vám snažíme usnadnit život v ČR a další.

Chceme, aby se Jihomoravský kraj stal vaším druhým domovem. Proto nabízíme a s našimi partnery organizujeme různé multikulturní akce, na kterých se s vámi rádi uvidíme! K realizaci vašich vlastních akcí nabízíme zdarma prostory komunitní místnosti, najdete u nás ale i knihovnu a wifi připojení pro zkrácení dlouhé chvíle.

Za využití našich služeb nic neplatíte, jelikož jsou financovány z projektů EU, Jihomoravského kraje a státního rozpočtu, jsou Vám poskytovány ZDARMA.

Obsáhlejší popis naší nabídky naleznete v sekci služby.

Jsme otevřeni jakýmkoliv dotazům, novým nápadům a výzvám. Proto budeme rádi, pokud nás kdykoliv kontaktujete e-mailem cizincijmk@jmk.cz, v době otevíracích hodin telefonicky na čísle: +420 541 658 333.

Napsat nám můžete také na našem Facebooku nebo Instagramu.

Pokud preferujete spíše osobní kontakt, přijďte za námi do Centra na adrese Mezírka 1, Brno, nebo si můžete sjednat schůzku s konkrétním pracovníkem podle předmětu vaší schůzky kontakty.