Kurzy češtiny pro rodiče s dětmi do 4 let

Centrum pro cizince JMK otevírá kurzy češtiny pro rodiče, kteří mají malé děti a nemohou studovat češtinu bez jejich přítomnosti. Zaregistrujte se ještě dnes.

Kde: Předpokládáme, že se bude jednat o live-online kurzy vyučované skrze ZoomGoogle Classroom, podmínkou k přijetí je tedy stabilní přístup k internetutechnické vybavení (mikrofon, kamera). Pokud do termínu registrace zjistíme, že je možné otevřít kurzy prezenčně, informaci zde aktualizujeme. Prosíme, registrujte se do kurzu, pouze pokud můžete chodit prezenčně. Upozorňujeme také, že můžeme do gramatického kurzu přijmout pouze klienty, kteří bydlí v Jihomoravském kraji. 

Kdy: od 25. 1.2021 do konce června 2021

Kurzy budou dle úrovně rozděleny na začátečnický, mírně pokročilý a pokročilý. Dále budou rozděleny dle rodného jazyka na Slovany a Neslovany. 

Registrace na kurzy:

Registrace

Registrace probíhá od 21. 12. 2020 0:00

Vyplňte formulář latinkou.

Vyberte prosím v seznamu některou položku. Úroveň lze rozbalit až při spuštění registrace.


STĚHOVÁNÍ!

Během prosince se část našich služeb stěhuje na novou adresu.

Centrum pro cizince JMK bude uzavřeno pro osobní návštěvu klientů od 15.12. do 19.12. včetně. Pokud budete v těchto dnech potřebovat kontaktovat naše infocentrum, můžete napsat na email cizincijmk@jmk.cz nebo zavolat na telefonní číslo +420 734 510 213.

Adaptačně-integrační kurzy 16.12. proběhnou ještě na původním místě beze změny.

Pokud by došlo k posunutí vašeho kurzu českého jazyka, dostanete informaci od vašeho lektora.

Právní a sociální poradenství neprobíhá od 15.12.2022 do 16.1.2023 v kancelářích na ulici Mezírka 1, ale v kancelářích našich partnerů OPU a Diecézní Charita Brno. O místě konání konzultace vás budeme informovat při objednání.

Od 20.12. bude naše infocentrum otevřeno na nové adrese Kounicova 13. Cesta vám zabere jen o 3 minuty navíc.

mapa