Kurz začátečníci neslované – Duben

POKUD JSTE V KURZU TEĎ, NEHLAŠTE SE DO TOHOTO. VAŠE NAVAZUJÍCÍ KURZY PROBĚHNOU POZDĚJI.

Vážení klienti,

10.4. začne nový kurzy češtiny pro začátečníky. Registrace do kurzu se uskuteční přes internet V NEDĚLI 7.4.2019 v 20.00. Registrace bude možná pouze pomocí registračního formuláře níže na této stránce.

Kurz českého jazyka, který nabízíme, je určen pouze pro klienty, kteří nemají slovanský mateřský jazyk (dále jen „Neslované“). Úrovně odpovídají Společnému referenčnímu rámci (SERR).

Kurzy

Začátek

Dny výuky

Čas výuky

AMIF 10/01 (151) A1.1 – neslované (brzo, po+st+pa) 10.4.2019 pondělí + středa+pátek

7:30 – 9:00

Postup pro registraci do kurzů češtiny:

1. Nejdůležitější je vědět, do kterého kurzu patříte. Slované se nesmí hlásit do neslovanských a Neslované do slovanských kurzů. Není dovoleno se hlásit do úrovní, které vám neodpovídají pouze z důvodu, že vám vyhovuje čas. Úplní začátečníci se hlásí do A1.1. Všichni, kdo u nás absolvovali závěrečný test, úroveň znají.

2. V den on-line registrace už musíte znát svou úroveň. Vyberte z nabídky odpovídající kurz (pozor na Slované/Neslované).

3. Vyplňte registrační formulář (dole na této stránce), který bude otevřen od 7. 4. 2019 od 20.00.

4. Klikněte na tlačítko „Odeslat“. Tím se vaše přihlášení zobrazí pracovníkům Centra. Neodesílejte formulář znovu, opravdu se odeslal ihned po stisknutí tlačítka „odeslat“.

5. Vyčkejte na potvrzovací e-mail, který vám do několika dnů zašle koordinátor vzdělávacích aktivit. Napíše vám, že na kurz smíte chodit, nebo že nemůžete (zejména z důvodu omezené kapacity kurzu).

Registrovat se na kurz je možné pouze přes on-line formulář. Je možné se zapsat POUZE NA JEDEN kurz. Pokud lektor zjistí, že vaše úroveň češtiny neodpovídá úrovni kurzu, budete z kurzu vyloučeni. Pečlivě si proto rozmyslete, na jaký kurz se přihlásíte.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Registrace

Registrace probíhá od 7. 4. 2019 20:00

Vyplňte formulář latinkou.

Vyberte prosím v seznamu některou položku. Úroveň lze rozbalit až při spuštění registrace.


STĚHOVÁNÍ!

Během prosince se část našich služeb stěhuje na novou adresu.

Centrum pro cizince JMK bude uzavřeno pro osobní návštěvu klientů od 15.12. do 19.12. včetně. Pokud budete v těchto dnech potřebovat kontaktovat naše infocentrum, můžete napsat na email cizincijmk@jmk.cz nebo zavolat na telefonní číslo +420 734 510 213.

Adaptačně-integrační kurzy 16.12. proběhnou ještě na původním místě beze změny.

Pokud by došlo k posunutí vašeho kurzu českého jazyka, dostanete informaci od vašeho lektora.

Právní a sociální poradenství neprobíhá od 15.12.2022 do 16.1.2023 v kancelářích na ulici Mezírka 1, ale v kancelářích našich partnerů OPU a Diecézní Charita Brno. O místě konání konzultace vás budeme informovat při objednání.

Od 20.12. bude naše infocentrum otevřeno na nové adrese Kounicova 13. Cesta vám zabere jen o 3 minuty navíc.

mapa