Akce

Sdílet článek

Pub kvíz

Vědomostní kvíz

Kvíz proběhne ve středu 25. září v Divadelním studiu Paradox, Křížová 20. Start je stanoven na 18:00 hod.

Rádi soutěžíte? Milujete týmové hry? Chcete se dozvědět více zajímavých faktů o národnostních menšinách žijících v Brně?

Pokud jste na většinu otázek odpověděli kladně, pak tento večer je pro Vás přímo stvořený. Vědomostní kviz bude letošní novinkou Babylonfestu a připraví ho představitelé ukrajinské menšiny. Soutěžit se bude v klasickém vědomostním kvízu, kdy pro vás budou připravené otázky tykající se jednotlivých národnostních menšin a samozřejmě zabrousíme také do historie Česka. 

Soutěžit budete v týmech, kdy minimální počet hráčů jsou tři a maximální šest. Nemáte tým? Nevadí, stačí se i přesto přihlásit a my pro vás najdeme vhodné místečko.

Hlavním zážitkem z večera je vzájemné soupeření s ostatními nadšenci, prověření vlastních vědomostí a radost ze hry, ale rozhodně bude také o co hrát. Pro vítěze máme nachystané hodnotné ceny. Na baru bude možné zakoupit nealkoholické i alkoholické nápoje, takže můžete večer pojmout jako klasickou večerní hospodu s přáteli, kdy si pokec zpestříte soutěžením, případně seznamováním s dalšími hráči. S sebou potřebujete jen dobrou náladu.

 

REGISTRACE TÝMŮ:
Pokud chcete mít jistou účast, přihlaste svůj tým nebo se přihlaste jako jednotlivec zasláním e-mailu na adresu:info@ukrijm.cz  Stůl pro vás a Váš tým tak můžeme garantovat.