Pub kvíz

Vědomostní kvíz

Kvíz proběhne ve středu 25. září v Divadelním studiu Paradox, Křížová 20. Start je stanoven na 18:00 hod.

Rádi soutěžíte? Milujete týmové hry? Chcete se dozvědět více zajímavých faktů o národnostních menšinách žijících v Brně?

Pokud jste na většinu otázek odpověděli kladně, pak tento večer je pro Vás přímo stvořený. Vědomostní kviz bude letošní novinkou Babylonfestu a připraví ho představitelé ukrajinské menšiny. Soutěžit se bude v klasickém vědomostním kvízu, kdy pro vás budou připravené otázky tykající se jednotlivých národnostních menšin a samozřejmě zabrousíme také do historie Česka. 

Soutěžit budete v týmech, kdy minimální počet hráčů jsou tři a maximální šest. Nemáte tým? Nevadí, stačí se i přesto přihlásit a my pro vás najdeme vhodné místečko.

Hlavním zážitkem z večera je vzájemné soupeření s ostatními nadšenci, prověření vlastních vědomostí a radost ze hry, ale rozhodně bude také o co hrát. Pro vítěze máme nachystané hodnotné ceny. Na baru bude možné zakoupit nealkoholické i alkoholické nápoje, takže můžete večer pojmout jako klasickou večerní hospodu s přáteli, kdy si pokec zpestříte soutěžením, případně seznamováním s dalšími hráči. S sebou potřebujete jen dobrou náladu.

 

REGISTRACE TÝMŮ:
Pokud chcete mít jistou účast, přihlaste svůj tým nebo se přihlaste jako jednotlivec zasláním e-mailu na adresu:info@ukrijm.cz  Stůl pro vás a Váš tým tak můžeme garantovat.

 

STĚHOVÁNÍ!

Během prosince se část našich služeb stěhuje na novou adresu.

Centrum pro cizince JMK bude uzavřeno pro osobní návštěvu klientů od 15.12. do 19.12. včetně. Pokud budete v těchto dnech potřebovat kontaktovat naše infocentrum, můžete napsat na email cizincijmk@jmk.cz nebo zavolat na telefonní číslo +420 734 510 213.

Adaptačně-integrační kurzy 16.12. proběhnou ještě na původním místě beze změny.

Pokud by došlo k posunutí vašeho kurzu českého jazyka, dostanete informaci od vašeho lektora.

Právní a sociální poradenství neprobíhá od 15.12.2022 do 16.1.2023 v kancelářích na ulici Mezírka 1, ale v kancelářích našich partnerů OPU a Diecézní Charita Brno. O místě konání konzultace vás budeme informovat při objednání.

Od 20.12. bude naše infocentrum otevřeno na nové adrese Kounicova 13. Cesta vám zabere jen o 3 minuty navíc.

mapa