Akce

Sdílet článek

KURZY ČEŠTINY ON-LINE: A1.1 1/2 a B1.2

Čas kurzů: 22.5.2019 – 14.7.2019 (Vyučovány přes počítač, odevzdání úkolů dvakrát týdně online)

Оnline registrace: čtvrtek 16.5.2019 v 20:00

V tuto chvíli si vytvořte v e-learningu nový účet – kurzy probíhají na nové doméně. Poté bude registrace jednodušší a rychlejší.

Kurz A1.1 1/2 má kapacitu 25 lidí a kurz B1.2 8 lidí. Nelze se hlásit do online kurzu, který jste již absolvovali. Kurzy mají 16 lekcí.

Pro účast v kurzu je nutné být naším klientem – přijít alespoň jednou do Centra (Mezírka 1, Brno) a vyplnit registraci.

 

Pro koho je kurz A1.1 1/2 a co vás naučí

Nový kurz je určený jak úplným začátečníkům, tak i těm, kteří už mají základní znalosti češtiny. V kurzu najdete podrobný popis české gramatiky a mnoho cvičení, ve kterých si probranou gramatiku budete moct procvičit. Hned od začátku jsou do kurzu zařazena cvičení na poslech i čtení. Součástí kurzu jsou také domácí úkoly, a to buď psané či mluvené, které vám opraví náš lektor.

Postupně pro vás připravíme online výuku až do úrovně B1. Nyní přinášíme první kurz na úrovni A1.1. V tomto kurzu se naučíte základní fráze, zaměříte se na gramatický rod, časování sloves, přítomný a minulý čas, modální slovesa, přivlastňovací zájmena a akuzativ. Naučíte se mluvit o sobě a o své rodině, o tom, co každý den děláte a co máte rádi. Na závěr kurzu se také naučíte fráze, které se vám budou hodit při návštěvě restaurace.