Akce

Sdílet článek

Kulinárna

K A V K A Z S K A grilovačka

Zveme Vás na kulinářský workshop do Löw Beer vily už tento pátek 27. 9. 2019, který proběhne ve dvou vlnách. První začíná v 16:15 a druhého workshopu se můžete zúčastnit v 17:15.

Kulinárna je neformální iniciativa několika brněnských nevládních organizací. Je první českou pobočkou v mezinárodní platformě Über den Tellerrand, jejímž cílem je sbližovat místní a příchozí skrze společné vaření. Funguje to jako škola vaření, kde šéfkuchařem či šéfkuchařkou se stává někdo z komunity příchozích a skrze společné vaření nás učí svým oblíbeným receptům, ale také i kulturním zvykům, zajímavostem a reáliím své země.

Na další vaření v rámci Kulinárny se můžete těšit 27.9 ve vile Low beer, kde bude probíhat workshop. Tentokrát se setkáte nad grilem, kde se budete věnovat vegetariánskému a veganskému grilování. Podrobnosti o menu a průběhu akce najdete na fb.

Workshop bude probíhat v omezeném počtu účastníků. Lístky budete moct získat na požádání u vstupu do Löw Beer vily. Kdo dřív přijde, ten se bude moci workshopu zúčastnit. První workshop bude začínat v 16:15 a druhý v 17:15.

 

 

Akce je hrazena z projektu “Strategie integrace cizinců ve městě Brně II”, financovaného ze státního rozpočtu Ministerstva vnitra České republiky na výdaje realizované v rámci projektu obcí na podporu integrace cizinců na lokální úrovni v roce 2019