Flamenco

AZAHAR – Flamenkový tanec – Veronica Vítová Roa

Zveme Vás na vystoupení flamenkového tance do Löw Beer vily 27. 9. 2019.

Přijďte si užít propojení vášnivého flamenca s vlivy latinskoamerické či sefardské hudby se stalo inspirací pro flamenco-world music projekt AZAHAR jehož autorem je koncertní kytarista a pedagog brněnské konzervatoře Petr Vít.

Veronica Vítová Roa prožila pět let ve Španělsku a flamenkový tanec začala studovat u Amalie Rodriguez v Granadě, později u Carmen Alvarez a Virginie Delgado. Její učitelkou byla také dcera slavného tanečníka Manoleteho – Judea Maya. I přes své mládí již vystupovala Veronica na nejrůznějších festivalech : Brněnský podzim, festival Logos v Polsku, festival Epidaurus v Chorvatsku a Stuttgarter Flamenco-Festival, aj. Její nadšení pro flamenco spolu s vrozeným jihoamerickým temperamentem je zajímavým příslibem do budoucnosti.

 

Petr Vít – kytara

Santiago Vít – cajón

 

Akce je hrazena z projektu „Strategie integrace cizinců ve městě Brně II“, financovaného ze státního rozpočtu Ministerstva vnitra České republiky na výdaje realizované v rámci projektu obcí na podporu integrace cizinců na lokální úrovni v roce 2019

                

STĚHOVÁNÍ!

Během prosince se část našich služeb stěhuje na novou adresu.

Centrum pro cizince JMK bude uzavřeno pro osobní návštěvu klientů od 15.12. do 19.12. včetně. Pokud budete v těchto dnech potřebovat kontaktovat naše infocentrum, můžete napsat na email cizincijmk@jmk.cz nebo zavolat na telefonní číslo +420 734 510 213.

Adaptačně-integrační kurzy 16.12. proběhnou ještě na původním místě beze změny.

Pokud by došlo k posunutí vašeho kurzu českého jazyka, dostanete informaci od vašeho lektora.

Právní a sociální poradenství neprobíhá od 15.12.2022 do 16.1.2023 v kancelářích na ulici Mezírka 1, ale v kancelářích našich partnerů OPU a Diecézní Charita Brno. O místě konání konzultace vás budeme informovat při objednání.

Od 20.12. bude naše infocentrum otevřeno na nové adrese Kounicova 13. Cesta vám zabere jen o 3 minuty navíc.

mapa