Tisknu si své triko – workshop

Juliána Chomová 

Zveme Vás na workshop Juliány Chomové, které bude probíhat v neděli 13. října ve 12:00 v Malé Americe v Brně.

Dones k nám triko, které tě už nebaví. Vystřihneš si vlastní motiv a vlastnoručně si ho otiskneš na tričko nebo na plátěnku. Workshop pro všechny věkové kategorie učí tisk z výšky z měkké pěny pomocí lžíce a kvalitních tiskařských barev. Během dílny jsou k dispozici veškeré pomůcky a barvy a jedno tričko nebo plátěnka pro každého. Můžeš přinést i nějaký starý textil, který nemá vysoký vlas nebo strukturu.

Workshop povede Juliána Chomová, která se věnuje ilustrací, komiksu a tiskovým technikám. Po studiu na UMPRUM, založila s přítelem v Praze domácí sítotiskovou dílnu Fatcatpress. Juliána také spolupracuje s nezávislým nakladatelstvím Kudlapress, která se věnuje risografii.

Na workshop je nutná registrace! Přihlaste se nejpozději do 10. října 2019 na: 

Kontakt: Hana Plochová, infokomixxx@gmail.com , +420 775 144 486

 

Akce je hrazena z projektu „Strategie integrace cizinců ve městě Brně II“, financovaného ze státního rozpočtu Ministerstva vnitra České republiky na výdaje realizované v rámci projektu obcí na podporu integrace cizinců na lokální úrovni v roce 2019

                

STĚHOVÁNÍ!

Během prosince se část našich služeb stěhuje na novou adresu.

Centrum pro cizince JMK bude uzavřeno pro osobní návštěvu klientů od 15.12. do 19.12. včetně. Pokud budete v těchto dnech potřebovat kontaktovat naše infocentrum, můžete napsat na email cizincijmk@jmk.cz nebo zavolat na telefonní číslo +420 734 510 213.

Adaptačně-integrační kurzy 16.12. proběhnou ještě na původním místě beze změny.

Pokud by došlo k posunutí vašeho kurzu českého jazyka, dostanete informaci od vašeho lektora.

Právní a sociální poradenství neprobíhá od 15.12.2022 do 16.1.2023 v kancelářích na ulici Mezírka 1, ale v kancelářích našich partnerů OPU a Diecézní Charita Brno. O místě konání konzultace vás budeme informovat při objednání.

Od 20.12. bude naše infocentrum otevřeno na nové adrese Kounicova 13. Cesta vám zabere jen o 3 minuty navíc.

mapa