Zulay

Workshop samby

Zveme Vás na vystoupení úžasné tanečnice a lektorky latinských tanců Zulay Fonseca, která se narodila ve Venezuele a aktuálně žije v ČR. Kromě vystoupení na Vás čeká krátká lekce samby, kdy se Vás Zulay pokusí naučit základní kroky samby.

Zulay miluje salsu, dominikánskou bachatu, karnevalovou sambu, kizombu, afro house a další tance. Účastnila se mnoha mezinárodních festivalů a šíří latinskou kulturu v různých městech ČR i Evropy. Organizuje také taneční akce v Brně, Jihlavě a Praze.

Ve svých lekcích se zaměřuje na rytmus, důraz na muziku, latino pohyby a energii. Momentálně vede taneční skupinu Dance Group Garotas zaměřenou na brazilskou karnevalovou sambu a další rytmy, ve které vystupuje s profesionálními umělci z Brazílie i ČR.

Přijďte si užít chvíle s latinskoamerickými rytmy 27. 9. 2019 do Löw Beer vily. Vstup do vily je od 16:00 a je zdarma.

 

Hrazeno z projektu „Strategie integrace cizinců ve městě Brně II“, financovaného ze státního rozpočtu Ministerstva vnitra České republiky na výdaje realizované v rámci projektu obcí na podporu integrace cizinců na lokální úrovni v roce 2019

                

STĚHOVÁNÍ!

Během prosince se část našich služeb stěhuje na novou adresu.

Centrum pro cizince JMK bude uzavřeno pro osobní návštěvu klientů od 15.12. do 19.12. včetně. Pokud budete v těchto dnech potřebovat kontaktovat naše infocentrum, můžete napsat na email cizincijmk@jmk.cz nebo zavolat na telefonní číslo +420 734 510 213.

Adaptačně-integrační kurzy 16.12. proběhnou ještě na původním místě beze změny.

Pokud by došlo k posunutí vašeho kurzu českého jazyka, dostanete informaci od vašeho lektora.

Právní a sociální poradenství neprobíhá od 15.12.2022 do 16.1.2023 v kancelářích na ulici Mezírka 1, ale v kancelářích našich partnerů OPU a Diecézní Charita Brno. O místě konání konzultace vás budeme informovat při objednání.

Od 20.12. bude naše infocentrum otevřeno na nové adrese Kounicova 13. Cesta vám zabere jen o 3 minuty navíc.

mapa