MUNIFESTO

Masarykova univerzita pořádá v tomto měsíci festival MUNIFESTO. Tato akce je součástí sérií oslav k 100. výročí MUNI, je zaměřená na představení významných osobností spojených s univerzitou prostřednictvím filmů a dokumentů. Organizátoři si dovolují pozvat všechny z řad našich klientů na slavnostní zahájení festivalu. Tato část programu proběhne 17. května ve 20:00 a její předmětem je propojení avantgardní interpretace moravského folklóru Julii Ulehla s průkopnickými vědeckými filmy jejího pradědečka Vladimíra Úlehly. Vstupné činí 80 Kč. Následovat bude také after party s DJ Tomino & Myslivec, kde se vstupné neplatí.

STĚHOVÁNÍ!

Během prosince se část našich služeb stěhuje na novou adresu.

Centrum pro cizince JMK bude uzavřeno pro osobní návštěvu klientů od 15.12. do 19.12. včetně. Pokud budete v těchto dnech potřebovat kontaktovat naše infocentrum, můžete napsat na email cizincijmk@jmk.cz nebo zavolat na telefonní číslo +420 734 510 213.

Adaptačně-integrační kurzy 16.12. proběhnou ještě na původním místě beze změny.

Pokud by došlo k posunutí vašeho kurzu českého jazyka, dostanete informaci od vašeho lektora.

Právní a sociální poradenství neprobíhá od 15.12.2022 do 16.1.2023 v kancelářích na ulici Mezírka 1, ale v kancelářích našich partnerů OPU a Diecézní Charita Brno. O místě konání konzultace vás budeme informovat při objednání.

Od 20.12. bude naše infocentrum otevřeno na nové adrese Kounicova 13. Cesta vám zabere jen o 3 minuty navíc.

mapa