(INZERÁT JIŽ NENÍ AKTIVNÍ) Hledáme nové kolegy

INZERÁT JIŽ NENÍ AKTIVNÍ
Hledáme nové kolegy do našeho týmu. Připoj se k nám v naší kanceláři v centru Brna a dělej práci, která má přesah.

Již více než 13 let pomáháme cizincům ze všech koutů světa na jejich cestě k začlenění do české společnosti. Nabízíme širokou škálu kurzů češtiny, odborné právní a sociální poradenství, sociokulturní přednášky, multikulturní aktivity a adaptačně-integrační kurzy. Některé naše aktivity jsou otevřené nejen cizincům, ale i institucím a široké veřejnosti.

Abychom to všechno zvládli, je pro nás velice důležité spolupracovat s ostatními institucemi, sdílet informace a koordinovat naše aktivity.

Náš tým teď potřebujeme posílit o aktivního kolegu nebo kolegyni, jsi to právě ty?

Máme volné tyto pracovní pozice: