16.1. – NOVÝ TERMÍN REGISTRACE NA KURZY ČEŠTINY PRO OBČANY MIMO EU

Dobrý den, milí klienti,

rádi bychom vás informovali o novém termínu registrace na kurzy českého jazyka jaro 2022 pro občany mimo Evropskou unii, kterým je tato neděle 16.1. v 18:00. 

Velmi nás těší zájem o naše kurzy, který byl tentokrát tak velký, že došlo k naprostému přetížení serveru a nebylo možné registrace provést. Během posledních dnů jsme se dohodli s poskytovatelem na ještě větším navýšením kapacity a věříme, že registrace proběhne v neděli bez problémů. Rádi bychom vám ještě připomenuli, že všechny případné registrace z 9.1. byly vymazány, protože chceme všem klientům, dát stejnou příležitost se do našich kurzů přihlásit.

Všechny informace ohledně přihlašování najdete na této adrese:

GRAMATICKÉ KURZY ČEŠTINY PRO OBČANY MIMO EU – JARO 2022

Děkujeme za pochopení a budeme se na vás těšit na našich kurzech.

STĚHOVÁNÍ!

Během prosince se část našich služeb stěhuje na novou adresu.

Centrum pro cizince JMK bude uzavřeno pro osobní návštěvu klientů od 15.12. do 19.12. včetně. Pokud budete v těchto dnech potřebovat kontaktovat naše infocentrum, můžete napsat na email cizincijmk@jmk.cz nebo zavolat na telefonní číslo +420 734 510 213.

Adaptačně-integrační kurzy 16.12. proběhnou ještě na původním místě beze změny.

Pokud by došlo k posunutí vašeho kurzu českého jazyka, dostanete informaci od vašeho lektora.

Právní a sociální poradenství neprobíhá od 15.12.2022 do 16.1.2023 v kancelářích na ulici Mezírka 1, ale v kancelářích našich partnerů OPU a Diecézní Charita Brno. O místě konání konzultace vás budeme informovat při objednání.

Od 20.12. bude naše infocentrum otevřeno na nové adrese Kounicova 13. Cesta vám zabere jen o 3 minuty navíc.

mapa