Hledáme koordinátora/ku vzdělávacích a multikulturních aktivit

Hledáme posilu do našeho týmu v centru Brna.

Požadujeme:

  • výborné organizační a komunikační schopnosti,
  • pečlivost, systematičnost, samostatnost,
  • znalost práce na PC (MS office),
  • znalost práce s WordPressem a databázemi výhodou (např. E-quip, Arum),
  • angličtina na komunikační úrovni, další cizí jazyk výhodou,
  • výborný písemný i ústní projev,
  • zájem o téma integrace cizinců, zkušenost s prací s lidmi s cizím státním občanstvím výhodou,
  • analytické myšlení,
  • schopnost týmové práce, loajalita,
  • časová flexibilita (flexibilní pracovní doba i v podvečerních hodinách),
  • ochota se dále vzdělávat.

Náplň práce:

  • koordinace kurzů češtiny a multikulturních aktivit (tvorba harmonogramu aktivit, propagace, komunikace se zájemci…),
  • každodenní emailová, telefonická i osobní komunikace s klienty v cizím jazyce,
  • práce s databází klientů, spravování aktivit a klientů v systému,
  • spolupráce na propagaci aktivit na webu, Facebooku a příprava obsahu propagačních letáků,
  • spolupráce na evaluaci aktivit a zjišťování potřeb cílové skupiny,
  • komunikace se širším týmem a partnerskými organizacemi,
  • průběžná kontrola systému evidence klientů,
  • spolupráce na textových výstupech projektu.

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv,
  • velice pestrou, zajímavou a smysluplnou práci,
  • pracovní úvazek na DPČ nebo HPP (1,0),
  • finanční odměnu 240 Kč/hod,
  • termín nástupu – ihned/dle dohody,
  • místo výkonu práce: Mezírka 1, Brno.

Zaujala vás nabídka a chcete u nás začít pracovat? Pošlete svůj strukturovaný životopis a krátký motivační dopis na hercikova.lenka@jmk.cz nejpozději do 20. června 2022.