Hledáme koordinátora/ku vzdělávacích a multikulturních aktivit

Hledáme posilu do našeho týmu v centru Brna.

Požadujeme:

  • výborné organizační a komunikační schopnosti,
  • pečlivost, systematičnost, samostatnost,
  • znalost práce na PC (MS office),
  • znalost práce s WordPressem a databázemi výhodou (např. E-quip, Arum),
  • angličtina na komunikační úrovni, další cizí jazyk výhodou,
  • výborný písemný i ústní projev,
  • zájem o téma integrace cizinců, zkušenost s prací s lidmi s cizím státním občanstvím výhodou,
  • analytické myšlení,
  • schopnost týmové práce, loajalita,
  • časová flexibilita (flexibilní pracovní doba i v podvečerních hodinách),
  • ochota se dále vzdělávat.

Náplň práce:

  • koordinace kurzů češtiny a multikulturních aktivit (tvorba harmonogramu aktivit, propagace, komunikace se zájemci…),
  • každodenní emailová, telefonická i osobní komunikace s klienty v cizím jazyce,
  • práce s databází klientů, spravování aktivit a klientů v systému,
  • spolupráce na propagaci aktivit na webu, Facebooku a příprava obsahu propagačních letáků,
  • spolupráce na evaluaci aktivit a zjišťování potřeb cílové skupiny,
  • komunikace se širším týmem a partnerskými organizacemi,
  • průběžná kontrola systému evidence klientů,
  • spolupráce na textových výstupech projektu.

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv,
  • velice pestrou, zajímavou a smysluplnou práci,
  • pracovní úvazek na DPČ nebo HPP (1,0),
  • finanční odměnu 240 Kč/hod,
  • termín nástupu – ihned/dle dohody,
  • místo výkonu práce: Mezírka 1, Brno.

Zaujala vás nabídka a chcete u nás začít pracovat? Pošlete svůj strukturovaný životopis a krátký motivační dopis na hercikova.lenka@jmk.cz nejpozději do 20. června 2022.

STĚHOVÁNÍ!

Během prosince se část našich služeb stěhuje na novou adresu.

Centrum pro cizince JMK bude uzavřeno pro osobní návštěvu klientů od 15.12. do 19.12. včetně. Pokud budete v těchto dnech potřebovat kontaktovat naše infocentrum, můžete napsat na email cizincijmk@jmk.cz nebo zavolat na telefonní číslo +420 734 510 213.

Adaptačně-integrační kurzy 16.12. proběhnou ještě na původním místě beze změny.

Pokud by došlo k posunutí vašeho kurzu českého jazyka, dostanete informaci od vašeho lektora.

Právní a sociální poradenství neprobíhá od 15.12.2022 do 16.1.2023 v kancelářích na ulici Mezírka 1, ale v kancelářích našich partnerů OPU a Diecézní Charita Brno. O místě konání konzultace vás budeme informovat při objednání.

Od 20.12. bude naše infocentrum otevřeno na nové adrese Kounicova 13. Cesta vám zabere jen o 3 minuty navíc.

mapa