Hledáme kolegu/kolegyni

K realizaci adaptačně-integračních kurzů hledáme kolegu/kolegyni na pozici ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, který/která by zvádl/a:

  • zajistit kompletně komunikaci s účastníky adaptačně-integračních kurzů (AIK), a to nejlépe ve vietnamském, ruském či ukrajinském jazyce (+ angličtina výhodou),
  • zajistit vypsání termínů AIK v reakci na aktuální potřeby účastníků a koordinovat realizaci AIK v rámci celého regionu,
  • zajistit evidenci kurzů v elektronickém systému MV, průběžně sledovat aktuálnost zadaných informací, počet přihlášených účastníků a řešit případné aktualizace a nesrovnalosti,
  • zajistit prostory pro AIK (technika, občerstvení aj.) v prostorách Centra pro cizince i mimo prostory Centra,
  • kompletně zajistit realizaci AIK v den konání (všední dny, ale i víkendy) – tzn. osobně se účastnit AIK (i v případě kurzů v regionu či u zaměstnavatelů), připravit prezenční listiny účastníků, zajistit kontrolu účasti/neúčasti, vše zaznamenat do elektronického systému MV, vystavit a předat certifikáty pro účastníky a řešit případné dotazy účastníků,
  • spolupracovat s ostatními členy týmu (s pracovníkem pro PR na návrhu obsahu informačních kampaní, s koordinátorem projektu na monitorovacích zprávách apod.).

Co nabízíme? Přátelský a vstřícný pracovní kolektiv, flexibilní pracovní dobu, možnost zapojit se do dalších činností Centra pro cizince, prostor pro kreativní činnost.

Forma spolupráce – dohoda o pracovní činnosti na 0,5 úvazek.

Své životopisy a motivační dopisy zasílejte kolegyni Aleně Krejčí: krejci.alena(a)jmk.cz, a to nejpozději do pondělí 15.2.2021.

STĚHOVÁNÍ!

Během prosince se část našich služeb stěhuje na novou adresu.

Centrum pro cizince JMK bude uzavřeno pro osobní návštěvu klientů od 15.12. do 19.12. včetně. Pokud budete v těchto dnech potřebovat kontaktovat naše infocentrum, můžete napsat na email cizincijmk@jmk.cz nebo zavolat na telefonní číslo +420 734 510 213.

Adaptačně-integrační kurzy 16.12. proběhnou ještě na původním místě beze změny.

Pokud by došlo k posunutí vašeho kurzu českého jazyka, dostanete informaci od vašeho lektora.

Právní a sociální poradenství neprobíhá od 15.12.2022 do 16.1.2023 v kancelářích na ulici Mezírka 1, ale v kancelářích našich partnerů OPU a Diecézní Charita Brno. O místě konání konzultace vás budeme informovat při objednání.

Od 20.12. bude naše infocentrum otevřeno na nové adrese Kounicova 13. Cesta vám zabere jen o 3 minuty navíc.

mapa