Akce

3/3/2022

Sdílet článek

Společné soužití rodiny (UKR)

Zveme Vás na online přednášku na téma Společné soužití rodiny a jine důležité otázky související s pobytem na uzemi ČR, která se uskuteční ve čtvrtek 03.03.2022 od 17.30. v ukrajinštině.

V rámci této přednášky se blíže seznámíte s problematikou pobytových oprávnění za účelem společného soužití rodiny v ČR pro občany Ukrajiny, kteři májí pobytové oprávnění na území ČR.a taky informace pro nové příchozí občany Ukrajiny. Dozvíte se, jak správně vyplnit formulář žádosti a jaké náležitosti k ní musíte doložit.

Odkaz ke připojení aplikace ZOOM dostanete půl hodiny před začátkem přednášky na Vámi uvedenou e-mailovou adresu při vyplnění registračního formuláře.

Registrace je nutná. Vyplňte registrační formulář (dole na této stránce). 

Projekt „Provoz centra pro cizince JMK 2021-2022“, reg. č. № AMIF/28/04, je financován Evropskou unií v rámci národního programu Azylového, migračního a integračního fondu a rozpočtu Ministerstva vnitra České republiky. 

Registrace probíhá od 24. 2. 2022 0:00

Registrace

Vyplňte formulář latinkou.

Projekt „Provoz centra pro cizince JMK 2021-2022“, reg. č. № AMIF/28/04, je financován Evropskou unií v rámci národního programu Azylového, migračního a integračního fondu a rozpočtu Ministerstva vnitra České republiky.