Заходи

координатор: Agnieszka Landowska

landowska.agnieszka@cizincijmk.cz

23/8/2023

15:00

Поділитися статтею

Майстер-клас: желатиновий друк для підлітків

Přicházíme za vámi s dalším workshopem!

Пропонуємо вам черговий майстер-клас!

Цього разу це техніка желатинового друку (gelatin printmarking) за допомогою власноруч виготовлених матриць (друкарської форми).

Завдяки мінімальній складності, друкувати з желатинової матриці може практично кожен, дата 23 серпня відкрита для дітей віком від 8 до 13 років.
Якщо вашій дитині 14-18 років, будь ласка, зареєструйте її на другий термін заходу.

Під час майстер-класу учасники створять власні матриці, використовуючи повсякденні предмети та власну уяву, їх вони перенесуть на папір та полотняну сумку, в якій зможуть віднести всі свої роботи додому.

Основна інформація

Дата проведення: 23. 8. 2023
Кількість місць: 12 місць (Залишилось 0 вільних місць)

Реєстрація проходить з 9. 8. 2023 0:00

Реєстрація

Заповніть форму латинськими літерами.

Centrum pro cizince Jihomoravského kraje, z. ú., se sídlem Žerotínovo náměstí 449/3, Veveří, 602 00, IČO: 17456517, dále jen „Správce“, zpracovává osobní údaje v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), dále jen „Nařízení“. Se zpracováním údajů a osobních údajů dětí, pokud jsou uvedeny, uděluji svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět. Osobní údaje budou použity výhradně pro účely poskytování integračních služeb v rámci činnosti Správce a jeho partnerských organizací spolupracujících na poskytování integračních služeb. Správce je oprávněn poskytnout osobní údaje kontrolním a dozorovým orgánům realizovaných projektů a dalším subjektům, které jsou povinny v rámci své činnosti s osobními údaji nakládat. Osobní údaje budou u Správce uchovány po dobu nezbytnou k naplnění projektů a po dobu jejich udržitelnosti. Jako subjekt údajů máte v čl. 15 – čl. 21 Nařízení garantována svá práva, která může uplatňovat u Správce. Subjekt údajů má také právo podat stížnost u dozorového orgánu.