Jsem cizinec – SkillCentrum

Našim klientům pomáháme v orientaci na trhu práce, získat lepší zaměstnání, rozvíjet kariéru a využít to, co již umí. 

Rádi poradíme, jak rozvíjet schopnosti a dovednosti, jak využít svou kvalifikaci na trhu práce. Pomůžeme se zaměstnáním na českém trhu práce. 

Na osobním setkání společně s klientem identifikujeme osobnostní a profesní potenciál. Navrhneme uplatnění odpovídající znalostem, dovednostem, postojům klienta a představám na lokálním trhu práce. Pomáháme s výukou českého jazyka. Doporučujeme vhodné kurzy, semináře či stáže. Klientům jsme nápomocni s ověřováním dokumentů (nejen) o vzdělání. Poradíme, jak správně napsat CV a motivační dopis a připravit se na pracovní pohovor. Nabízíme osobní doprovod na potřebné úřady, včetně případného tlumočení. 

Hodnoty, které zastáváme: 

  • Odborný a profesionální přístup
  • Otevřenost pro všechny věkové skupiny
  • Individuální přístup a diskrétnost

 

Kontaktujte nás– probereme vaše potřeby a možnosti 

STĚHOVÁNÍ!

Během prosince se část našich služeb stěhuje na novou adresu.

Centrum pro cizince JMK bude uzavřeno pro osobní návštěvu klientů od 15.12. do 19.12. včetně. Pokud budete v těchto dnech potřebovat kontaktovat naše infocentrum, můžete napsat na email cizincijmk@jmk.cz nebo zavolat na telefonní číslo +420 734 510 213.

Adaptačně-integrační kurzy 16.12. proběhnou ještě na původním místě beze změny.

Pokud by došlo k posunutí vašeho kurzu českého jazyka, dostanete informaci od vašeho lektora.

Právní a sociální poradenství neprobíhá od 15.12.2022 do 16.1.2023 v kancelářích na ulici Mezírka 1, ale v kancelářích našich partnerů OPU a Diecézní Charita Brno. O místě konání konzultace vás budeme informovat při objednání.

Od 20.12. bude naše infocentrum otevřeno na nové adrese Kounicova 13. Cesta vám zabere jen o 3 minuty navíc.

mapa