Rozhovory s cizinci z EU, kteří v ČR pracují – pro veřejného ochránce práv

Vážení klienti, 

Kancelář veřejného ochránce práv ČR se rozhodla uspořádat rozsáhlý průzkum mezi cizinci, občany EU pracujícími v ČR. Pro Kancelář veřejného ochránce práv bude tento průzkum zpracovávat společnost MindBridge Consulting a.s. Součástí průzkumu jsou individuální rozhovory s občany EU, kteří pracují v České republice. Základní téma je zkušenost s pracovním trhem v ČR.

Individuální rozhovor povede někdo z agentury MindBridge Consulting, a to buď bude sám jazykově vybaven (angličtina), nebo bude rozhovor možný provést v českém jazyce nebo bude využito služeb tlumočníka. Individuální rozhovor bude trvat cca 45 minut, bude nahrávaný na audiozařízení (tato nahrávka slouží pouze pro účely agentury a dalšího anonymního zpracování všech individuálních rozhovorů) a respondent bude za rozhovor odměněn částkou 300 Kč, hotově na místě.

Koho hledáme?

a.     2–3 občany EU, kteří pracují ve jakékoliv firmě v ČR, ale jsou najati přes pracovní agenturu – rozhovor by mohl být veden i česky

b.    2–3 občany výhradně z Polska, Bulharska nebo Rumunska – rozhovor by mohl být veden i česky

c.     2–3 občany EU vyjma Polska, Bulharska a Rumunska – rozhovor musí být veden v jazyce respondenta (s tlumočníkem)

 

Pokud máte zájem se průzkumu zúčastnit, kontaktujte prosím pana Tomáše kravku z agentury MindBridge Consulting a.s. na emailové adrese kravka@mindbridge.cz

 

STĚHOVÁNÍ!

Během prosince se část našich služeb stěhuje na novou adresu.

Centrum pro cizince JMK bude uzavřeno pro osobní návštěvu klientů od 15.12. do 19.12. včetně. Pokud budete v těchto dnech potřebovat kontaktovat naše infocentrum, můžete napsat na email cizincijmk@jmk.cz nebo zavolat na telefonní číslo +420 734 510 213.

Adaptačně-integrační kurzy 16.12. proběhnou ještě na původním místě beze změny.

Pokud by došlo k posunutí vašeho kurzu českého jazyka, dostanete informaci od vašeho lektora.

Právní a sociální poradenství neprobíhá od 15.12.2022 do 16.1.2023 v kancelářích na ulici Mezírka 1, ale v kancelářích našich partnerů OPU a Diecézní Charita Brno. O místě konání konzultace vás budeme informovat při objednání.

Od 20.12. bude naše infocentrum otevřeno na nové adrese Kounicova 13. Cesta vám zabere jen o 3 minuty navíc.

mapa