Festival IBÉRICA

Festival IBÉRICA je zpátky! Od 19. do 29. 8. 2021 si zpříjemněte dny ve slunečné a přátelské atmosféře 18. ročníku festivalu iberoamerických kultur.

Nenechte si ujít poslední srpnové dny plné tance, hudby, filmu a nezapomenutelných workshopů. Těšit se můžete na galakoncert na Špilberku, kde se představí i vycházející hvězda flamenca, María Moreno, anebo chilské duo Emilia y Pablo. Ti spojují latinskoamerický folklór, flamenco a scénické umění. Během celého festivalu bude možné zdarma navštívit výstavu UNIBIRDS, na níž se můžete seznámit s rozmanitostí kolumbijské ptačí říše.

A jako vždy tak i letos si můžete vyzkoušet iberoamerickou kulturu na vlastní kůži. V případě, že vás zaujaly dílny a workshopy, zaregistrujte se na webových stránkách www.iberica.cz, kde se mimo jiné můžete podrobně seznámit s celým programem festivalu. Rovněž si lze přes webové stránky zakoupit online vstupenky na nabízené programy.

 

STĚHOVÁNÍ!

Během prosince se část našich služeb stěhuje na novou adresu.

Centrum pro cizince JMK bude uzavřeno pro osobní návštěvu klientů od 15.12. do 19.12. včetně. Pokud budete v těchto dnech potřebovat kontaktovat naše infocentrum, můžete napsat na email cizincijmk@jmk.cz nebo zavolat na telefonní číslo +420 734 510 213.

Adaptačně-integrační kurzy 16.12. proběhnou ještě na původním místě beze změny.

Pokud by došlo k posunutí vašeho kurzu českého jazyka, dostanete informaci od vašeho lektora.

Právní a sociální poradenství neprobíhá od 15.12.2022 do 16.1.2023 v kancelářích na ulici Mezírka 1, ale v kancelářích našich partnerů OPU a Diecézní Charita Brno. O místě konání konzultace vás budeme informovat při objednání.

Od 20.12. bude naše infocentrum otevřeno na nové adrese Kounicova 13. Cesta vám zabere jen o 3 minuty navíc.

mapa