E-LEARNING – DRILL

Vytvořili jsme pro vás samostatnou část e-learningu s názvem Drill. Moduly jsou rozdělené podle úrovní: A1.1, A1.2, A2.1, A2.2, B1.1, B1.2. Drill v tuto chvíli znamená hlavně procvičování gramatiky a slovní zásoby. V modulech tedy najdete interaktivní cvičení různého druhu. Moduly slouží tedy zejména k procvičování. Proto v modulech můžete pracovat sami bez pomoci lektora. Samotné vysvětlení jevů moduly neobsahují. Moduly slouží jako podpora při samostudiu češtiny. Zapsat se můžete od této chvíle a pracovat v nich můžete do 31. 5. Můžete se zapsat do kteréhokoliv kurzu, můžete postupovat vlastním tempem, můžete pracovat ve více modulech najednou.

Drill moduly najdete na našich stránkách: www.cizincijmk.cz/elearning v kategorii Drill.

Pokud jste u nás poprvé, vytvořte si účet zde: www.cizincijmk.cz/elearning/login

Pokud nám budete chtít dát zpětnou vazbu nebo potřebujete s něčím poradit, napište nám na e-mail: osmera.radim@kr-jihomoravsky.cz

Přejeme vám, aby vám moduly dobře sloužily.

 

STĚHOVÁNÍ!

Během prosince se část našich služeb stěhuje na novou adresu.

Centrum pro cizince JMK bude uzavřeno pro osobní návštěvu klientů od 15.12. do 19.12. včetně. Pokud budete v těchto dnech potřebovat kontaktovat naše infocentrum, můžete napsat na email cizincijmk@jmk.cz nebo zavolat na telefonní číslo +420 734 510 213.

Adaptačně-integrační kurzy 16.12. proběhnou ještě na původním místě beze změny.

Pokud by došlo k posunutí vašeho kurzu českého jazyka, dostanete informaci od vašeho lektora.

Právní a sociální poradenství neprobíhá od 15.12.2022 do 16.1.2023 v kancelářích na ulici Mezírka 1, ale v kancelářích našich partnerů OPU a Diecézní Charita Brno. O místě konání konzultace vás budeme informovat při objednání.

Od 20.12. bude naše infocentrum otevřeno na nové adrese Kounicova 13. Cesta vám zabere jen o 3 minuty navíc.

mapa