Centrum pro cizince na festivalu Life!

Od 4. do 6. listopadu můžete navštívit náš stánek na brněnském výstavišti v pavilonu G1. Účastníme se festivalu, který nese název Life! akce plné pohybu a zábavy.

Pod našimi modrými stany bude probíhat prezentace Jihomoravského kraje, Centra pro cizince JMK a Centrály cestovního ruchu. Pro návštěvníky budeme mít nachystané informační materiály, ale také doprovodné aktivity nejen pro děti. Oprášíme skákání přes gumu, přes švihadlo a budeme mít nachystaný běh podle Blazepodu. Můžete se nechat natetovat (nebojte, bude to bez jehly) některý ze symbolů z celého světa. Na stánku nebudou chybět oblíbené cyklomapy, typy na výlety, Gourmet a usměvavý personál.

Těšíme se na vás!

 

STĚHOVÁNÍ!

Během prosince se část našich služeb stěhuje na novou adresu.

Centrum pro cizince JMK bude uzavřeno pro osobní návštěvu klientů od 15.12. do 19.12. včetně. Pokud budete v těchto dnech potřebovat kontaktovat naše infocentrum, můžete napsat na email cizincijmk@jmk.cz nebo zavolat na telefonní číslo +420 734 510 213.

Adaptačně-integrační kurzy 16.12. proběhnou ještě na původním místě beze změny.

Pokud by došlo k posunutí vašeho kurzu českého jazyka, dostanete informaci od vašeho lektora.

Právní a sociální poradenství neprobíhá od 15.12.2022 do 16.1.2023 v kancelářích na ulici Mezírka 1, ale v kancelářích našich partnerů OPU a Diecézní Charita Brno. O místě konání konzultace vás budeme informovat při objednání.

Od 20.12. bude naše infocentrum otevřeno na nové adrese Kounicova 13. Cesta vám zabere jen o 3 minuty navíc.

mapa